Personal

Försäljning Entreprenad
Alexander Olofsson
alexander@oisyd.se
0454-321240

Lager/Resrevdelar
Joakim Strömgren

reservdelar@oisyd.se 
0454-321240

Verkstadsansvarig
Ulf Gottfridsson
ulf@oisyd.se
0454-321240

Försäljning Efterfordon
Thomas Karlsson
thomas.k@oisyd.se
0454-321240

Försäljning Entreprenad / Efterfordon
Thomas Olofsson
thomas@oisyd.se
0454-321240
070-5584766

Servicetekniker
Rickard Karlsson
rickard@oisyd.se
0454-321240

Servicetekniker
Fredrik Persson
fredrik@oisyd.se
0454-321240

Transporter / utbildning
Patrik Hansson
patrik@oisyd.se
0454-321240
073-4021815

Manitou, Scantruck, Oisyd, Kässbohrer, Trailer, Teleskoplastare

Controller
Jesper Bengtsson
info@oisyd.se
0454-321240

Service & Underhåll
Simon Svensson
0454-321240

Plats/Marknad
Magnus Kheller
magnus@oisyd.se
0454-321240
076-6233932

Försäljning Efterfordon / Entreprenad
Jonas Bengtsson
jonas@oisyd.se
0454-321240
070-5682053