Kontakta oss

"Din Maskin & Trailerleverantör!"
PersonalHitta hit

Adress

Olofssons i Syd AB
Giselsbergsvägen 246-8
374 54 Asarum
Sweden
(Duveryd industriområde)
Orgnummer: 556289-4740

 

Kontaktformulär

Finns det något vi kan göra för dig, fyll gärna i formuläret så kontaktar vi dig.

5 + 8 =

Hitta hit

Vår duktiga personal

Alexander Olofsson

Alexander Olofsson

Försäljning Entreprenad & Transport

alexander@oisyd.se
0454-321240
070-2632166

Thomas Karlsson

Thomas Karlsson

Försäljning Transport

thomas.k@oisyd.se
0454-321240
073-500 82 72

Thomas Olofsson

Thomas Olofsson

Verkstadsansvarig

thomas@oisyd.se 
0454-321240
070-5584766

Marcus Håkansson

Marcus Håkansson

Lager & Reservdelsansvarig

Mattias Eng

Mattias Eng

Servicetekniker

mattias@oisyd.se
0454-321240

Fredrik Persson

Fredrik Persson

Servicetekniker

fredrik@oisyd.se
0454-321240

Patrik Hansson

Patrik Hansson

Utbildning/Demo

Patrik Hansson
patrik@oisyd.se
0454-321240
073-4021815

Annika Morin

Annika Morin

Ekonomi

ekonomi@oisyd.se
076-016 21 84

Linda Nilsson

Linda Nilsson

Ekonomi